Heeft u pijn? Lees dan dit en pas het toe!
Beste lezers, vandaag eens niet een artikeltje over een of ander wetenschappelijk onderzoek, maar eentje uit pure ervaring omdat we het hier zelf gebruiken. Het is een middel dat directe verlichting brengt bij (acute) pijn. Ik zelf gebruik het tegen migraine, mijn vrouw houdt er haar Artrose pijn mee onder controle en uiteraard is het puur natuur en iedereen kan het binnen tien minuten zelf maken, en het is nog lekker ook!
Wat heb je nodig(voor twee koppen thee):
2 kopjes water (Gewoon uit de kraan)
2 theelepels kurkuma, het liefst uit de health shop, maar kan ook gewoon uit de supermarkt(Dan heeft de Jumbo supermarkt de beste kwaliteit overigens).
1 theelepel Kardemom(Gewoon een potje uit de kruiden sectie van de supermarkt)
1 theelepel Kaneel (wederom, de supermarkt variatie is prima)
2,5 centimeter verse gember (Ook gewoon te koop in de supermarkt)
1/4 theelepel zwarte peper (Gewoon de supermarkt variant)
2 x 1/2 kop Amandelmelk (Wij gebruiken exclusief de variant uit de health shop, maar kan ook in de supermarkt worden gekocht)
1 theelepel zwarte thee (Ook hier gebruiken wij een soort uit de health shop, maar hebben ook met succes de supermarkt variant gebruikt)
1 thee lepel Manuka honing (Gebruik de Manuka honing van de Jumbo, beste soort hiervoor en € 4,– per potje)
Bereiding:
Doe de twee kopjes water in een (steel)pannetje en voeg de kurkuma, gember(Snij het stuk van 2,5 centimeter in 4 blokjes voor een beter resultaat), kardemom, kaneel en zwarte peper toe, en zet deze op een laag vuur. Let erop dat je het water verwarmt maar NIET kookt. Breng je het aan de kook werkt het minder tot helemaal niet. Verwarm het voor ongeveer 2 minuten en voeg dan de zwarte thee toe. Laat het geheel al roerend nog 8 minuten staan op laag vuur.
Giet vervolgens de mix in een beker door middel van een theezeefje(€ 2,– bij de Blokker) tot de beker half vol is. Vul deze vervolgens aan met de Amandel melk en voeg de honing toe.
Gebruik:
Drink het bij pijn, het helpt voor zowel acute als chronische pijn en verlicht beter en langer dan welke pijnstiller die je bij de drogist kunt kopen. Ook bouwt je lichaam er geen resistentie tegen op en is het niet zoals aspirine slecht voor de maag. Bij ons in huis heeft deze drank inmiddels alle pijnstillers vervangen.
Dus heeft u pijn of kent u iemand die vaak veel pijn verslijt, probeer dan eens deze drank. Ik en mijn vrouw kunnen het iedereen van harte aanbevelen. Het werkt prima, kost bijna niets en is binnen 10 minuten te maken.
Deel dit bericht aub zodat iedereen hier zijn of haar voordeel mee kan doen!
Tot Slot:
Big Pharma jaagt op websites zoals de onze en is daar zeer succesvol in. Meer dan 80% en de kennis daarin is reeds verwijderd van het web. Ook wij zijn hierop geen uitzondering en zijn om te overleven volledig afhankelijk van donaties van onze lezers. Laat de kennis over echte natuurgeneesmiddelen niet verloren gaan! Indien u het belangrijk vindt wat wij doen overweeg dan ons te steunen met een donatieKlik hier om te doneren, zodat wij ons staande kunnen houden tegen BigParma!
You might also like
We moeten de griepprik afschaffen. Huisarts onthult in dit ijzersterke opiniestuk waarom
Luister naar dit artikel Van de griepprik is niet bewezen wat het effect ervan is. Daarom moeten we ermee stoppen, zegt huisarts Hans van der Linde in Trouw. Ieder jaar krijgen
Hier is een eenvoudige ademhalingsoefening die uw risico op hartaandoeningen aanzienlijk kan beïnvloeden
Luister naar dit artikel We weten allemaal dat roken en een zittende levensstijl belangrijke risicofactoren zijn voor hartaandoeningen. Maar wist u dat als u in een stedelijke stad woont die
10 symptomen van het hebben van parasieten in je lichaam (en hoe er vanaf te komen)!
Luister naar dit artikel Volgens de Wereldgezondheidsorganisatie is infectie door parasieten een algemeen probleem dat meer dan 3,5 miljard mensen betreft. Een parasiet is een organisme dat op andere organismen