Geredde circusolifanten herenigt na 22 jaar – Het onvergetelijke moment smelt harten!
Olifanten zijn enorm, schattig en slim. Simpel als dat. Deze reuzen hebben het grootste brein in vergelijking met dieren die op het land lopen. Geloof het of niet, elke centimeter van deze dieren zit vol emoties.
Kijk diep in hun ogen? Zie je hoe slim en zorgzaam ze zijn? Olifanten hebben een zacht en warm karakter, maar helaas worden veel van hen mishandeld.
Olifanten worden meestal gevangen en gefokt in gevangenschap. Ja, ze worden later meegenomen naar circussen. Voordat ze lid worden van het “circuspersoneel”, worden olifanten gefolterd door wrede mensen.
Het verhaal van Shirley en Jenny heeft ons laten huilen. De meisjes werden gevangen genomen door circuspersoneel en werden gedwongen om op te treden. Het waren baby’s! Shirley en Jenny steunden elkaar echter en werden beste vrienden. Wonen in het circus was verschrikkelijk, maar de babyolifanten hadden elkaar.
Dingen veranderden ’s nachts, mensen slopen het circus binnen en stalen Jenny. Ze werd meegenomen in de laadbak van een busje. Hier komt het beste deel. De mensen die Jenny stalen waren eigenlijk vrijwilligers voor een olifanten heiligdom. Jenny kreeg een tweede kans en ze leefde haar beste leven. Ze maakte veel vrienden in het heiligdom, maar ze miste haar dierbaarste vriend.
Shirley was helemaal alleen. Ze had niemand naast zich en wrede mensen waren haar enige metgezellen.
Het circuspersoneel gebruikte geen andere dieren, en dat was eigenlijk goed, omdat er dan tenminste niet nog meer dieren werden geschaad. Shirley was echter eenzaam. Het circus besloot om van haar weg te doen. Het goede nieuws? Ze belandde in hetzelfde heiligdom. Shirley wist niet dat ze Jenny zou ontmoeten. Ze had al twintig jaar geen andere olifant meer gezien.
https://youtu.be/lF8em4uPdCg
Mensen in het heiligdom brachten een vriendelijke olifant, Tara, dicht bij de cel van Shirley. In plaats van agressief te handelen, strekte Shirley haar slurf uit naar Tara en Tara deed hetzelfde. Dit was hun “hallo”.
Dit is het op één na beste gedeelte. Jenny liep naar Shirley toe en liet de hardste gil horen die iemand ooit heeft gehoord. De twee vrienden omhelsden en bogen zelfs de tralies. Vrijwilligers openden de deur en Shirley kon haar vriend goed omhelzen. Ze herinnerde zich haar en ze brachten twee uur samen door.
Olifanten vergeten het nooit, en dit is absoluut waar. Shirley werd zich bewust van haar vrijheid en ze was gelukkiger dan ooit.
Miljoenen dieren leven in gevangenschap en de situatie lijkt niet in de goede richting te gaan. Dieren worden gedood en gemarteld en stropers denken niet eens aan hun emoties. Het enige waar ze om geven is winst. Shirley en Jenny zijn niet de enige dieren met droevige verhalen.
Bronnen:
You might also like
flops schadelijk voor je gezondheid, zonder dat je daar erg in hebt
Heel wat experts waarschuwen voor de gevaren van het meest populair schoeisel ter wereld: flip-flops. Dit eenvoudig schoeisel is er in alle kleur van de regenboog, maar het eenvoudige design
7 redenen waarom het goed is om met je hond in één bed te slapen. Dit gaat iedere honden eigenaar geweldig vinden!
Slapen met je hond in bed, iedereen heeft er zijn eigen mening over. Iedereen heeft er weleens over gehoord dat het slapen met je hond in je bed niet goed
Oorzaak van Fibromyalgie gevonden!
Neurowetenschappers hebben de pijnbron bij fibropatiënten gevonden. In schril contrast met vastgeroeste vooroordelen moeten we daarvoor niet gaan zoeken in de hersenen. Miljoenen mensen, waarvan de meerderheid vrouwen, zijn al